0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار ۲ CRASH ROYAL حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Group A
Scotland
۱
۱
Switzerland
inprogress
۲۲:۳۰
Germany
۲
۰
Hungary
Finished
۱۹:۳۰
  Egypt Premier League
Baladiyet El Mahallah
۰
۲
Pyramids FC
Finished
۱۹:۳۰
Ceramica Cleopatra FC
۰
۱
Future FC
Finished
۱۹:۳۰
  United States USL League Two
Seacoast United Phantoms
۱
۰
Boston Bolts
Finished
۰۱:۳۰
A.C. Connecticut
۱
۲
Vermont Green
Finished
۰۱:۳۰
Brevard Fire SC
۱
۲
Florida Elite Soccer Academy
Finished
۰۲:۳۰
Pathfinder FC
۰
۲
Western Mass Pioneers
Finished
۰۲:۳۰
Tennessee SC
۲
۱
Southern Soccer Academy Kings
Finished
۰۴:۳۰
Chicago City SC
۱
۳
River Light FC
Finished
۰۳:۳۰
Swan City
۰
۰
Miami AC
inprogress
۲۲:۳۰
Union Macomb
۲
۳
Ann Arbor
Finished
۰۱:۳۰
Toledo Villa FC
۱
۱
Kings Hammer
Finished
۰۲:۳۰
  Republic of Korea FA Cup
Ulsan Hyundai Horang-i
۵
۴
Gyeongnam FC
Finished
۱۳:۳۰
FC Seoul
۱
۰
Gangwon FC
Finished
۱۴:۰۰
Pohang Steelers
۲
۱
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۳:۳۰
Daejeon Citizen
۰
۱
Jeju United
Finished
۱۴:۰۰
Bucheon FC 1995
۲
۳
Gwangju FC
Finished
۱۳:۳۰
Incheon United FC
۱
۰
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۳:۳۰
Gimpo Citizen
۱
۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۳:۳۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۲
۱
Cheongju City FC
Finished
۱۳:۳۰
  Estonia Meistriliiga
JK Nomme United
۰
۶
FC Levadia Tallinn
Finished
۱۸:۳۰
Flora Tallinn
۳
۱
JK Tammeka Tartu
Finished
۱۹:۳۰
JK Trans Narva
۰
۱
FC Kuressaare
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Veikkausliiga
HJK Helsinki
۰
۱
KuPS Kuopio
inprogress
۲۱:۳۰
VPS Vaasan Palloseura
۱
۱
AC Oulu
inprogress
۲۱:۳۰
Ilves Tampere
۱
۱
Seinäjoen Jalkapallokerho
inprogress
۲۱:۳۰
FC Haka Valkeakoski
۰
۰
FC Inter Turku
inprogress
۲۱:۳۰
FC Lahti
۳
۲
IF Gnistan Helsinki
inprogress
۲۱:۳۰
EIF Ekenas
۱
۲
IFK Mariehamn
inprogress
۲۱:۳۰
  Vietnam V-League
Lam Son Thanh Hoa
۱
۱
Sanna Khanh Hoa
Finished
۱۴:۳۰
The Cong Viettel FC
۰
۰
Ho Chi Minh
Finished
۱۵:۴۵
BHTS Quang Nam
۴
۲
Song Lam Nghe An
Finished
۱۳:۳۰
  Finland Ykkonen
OLS
۲
۱
EPS
Finished
۱۹:۰۰
FC Vaajakoski
۱
۴
Atlantis FC
Finished
۱۹:۰۰
FC Jazz Pori
۰
۱
Klubi 04
Finished
۱۹:۰۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
۱
۲
KPV Kokkola
Finished
۱۹:۰۰
  Faroe Islands Faroe Islands Cup
B36 Torshavn
۳
۰
TB Tvoroyri
Finished
۲۰:۰۰
Víkingur Gota
۱
۱
HB Torshavn
Interrupted
۲۱:۰۰
  China FA Cup
Langfang City of Glory
۰
۱
Qingdao Hainiu
Finished
۱۱:۳۰
Ganzhou Ruishi
۱
۳
Nantong Zhiyun
Finished
۱۱:۳۰
Shangyu Pterosaur
-
-
Nantong Zhiyun
Finished
۱۱:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Erbil SC
۲
۰
Naft Maysan
Finished
۱۷:۱۵
Al Naft
۰
۱
Newroz SC
Finished
۱۷:۱۵
Naft Al-Basra SC
۲
۳
Al Quwa/Jawiya
Finished
۲۰:۰۰
Zakho
۰
۰
Al Shorta
Finished
۲۰:۰۰
Al Talaba FC
۰
۲
Duhok
Finished
۲۰:۰۰
  Brazil Serie D
Tocantinopolis EC
۱
۱
Maranhao MA
Finished
۰۱:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Wellington Phoenix Reservers
۳
۵
Wellington Olympic
Finished
۱۰:۳۰
  Brazil Serie C
Sao Bernardo FC
۰
۰
Sampaio Correa-MA
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Serie B
Guarani FC De Campinas
۳
۳
Ituano SP
Finished
۰۱:۳۰
Novorizontino SP
۱
۱
Amazonas FC
Finished
۰۳:۳۰
Paysandu
۱
۱
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۴:۰۰
  United States USL Championship
Las Vegas Lights
۳
۳
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۶:۰۰
  Brazil Brasileiro U20
Palmeiras U20
۱
۱
Cuiaba U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sao Paulo FC U20
۴
۳
Santos FC U20
Finished
۰۲:۴۵
Fluminense RJ U20
۱
۰
Flamengo RJ U20
Finished
۰۰:۳۰
America MG U20
۰
۱
Goias EC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Athletico Paranaense U20
۲
۰
Atletico Mineiro U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Iceland Besta deild karla
Breidablik Kopavogur
۰
۰
KA Akureyri
inprogress
۲۲:۴۵
  United States MLS Next Pro League
New York City FC II
-
-
Orlando City II
Finished
۲۲:۳۰
  Tunisia Ligue 1
US Monastir
۱
۱
Stade Tunisien
Finished
۲۰:۰۰
Club Africain
۰
۰
Etoile Sportive Sahel
Finished
۲۰:۰۰
  Sweden Division 1 Sodra
Torns IF
۴
۱
Angelholms FF
inprogress
۲۰:۳۰
Torslanda IK
۱
۱
Norrby IF
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
VJS Vantaa
۳
۲
Inter Turku II
Finished
۱۹:۰۰
Pallo-Iirot Rauma
۳
۲
TPV Tampere
Finished
۱۹:۰۰
  Iraq Division One
Masafi Club
۰
۲
Peshmerga Sulaymaniya SC
Finished
۱۷:۱۵
El Atesalat
۰
۱
Diyala FC
Finished
۱۷:۱۵
  United States WPSL Women
Utah Avalanche (W)
۲
۲
Griffins FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
FC Pride (W)
۰
۲
Dayton Dutch Lions (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
Narpes Kraft
۳
۱
JS Hercules
Finished
۱۹:۳۰
OTP
۲
۴
GBK Kokkola
Finished
۱۹:۳۰
TP 47 Tornio
۵
۰
OPS Oulu
Finished
۱۹:۳۰
Jakobstads Bollklubb
۴
۱
Kuopion Elo 1919
Finished
۱۹:۳۰
JPS
۰
۲
SJK Akatemia II
Finished
۱۹:۳۰
  Iceland League Cup
RB Keflavik
۳
۱
KF Fjallabyggdar
inprogress
۲۱:۳۰
Arborg
۱
۰
Augnablik Kopavogur
inprogress
۲۲:۴۵
KH Hildarendi
۵
۰
Sindri
inprogress
۲۱:۳۰
Magni
۰
۰
Hamar Hveragerdi
inprogress
۲۲:۴۵
  Lithuania A Lyga
FK Dziugas Telsiai
۰
۴
FK Zalgiris Vilnius
Finished
۲۰:۰۰
FK Suduva Marijampole
۲
۲
FK Zalgiris Kaunas
Finished
۲۰:۳۰
FK Transinvest
۳
۰
FK Panevezys
Finished
۱۸:۳۰
Banga Gargzdai
-
-
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Cancelled
۱۹:۳۰
  Finland Ykkosliiga
Jippo Joensuu
۰
۰
Mikkelin Palloilijat MP
Finished
۱۹:۰۰
KäPa/PuLe
۰
۳
FF Jaro
Finished
۱۹:۰۰
SalPa Salo
۱
۳
Jarvenpaan Palloseura
Finished
۱۹:۳۰
FC TPS Turku
۲
۲
PK-35 Helsinki
Finished
۱۹:۳۰
  Japan J League
Yokohama F Marinos
۳
۲
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Marconi Stallions
۹
۰
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۳:۰۰
  United States USL Women
Olympic Club (W)
۳
۵
Academica SC (W)
Finished
۰۵:۰۰
Michigan Hawks (W)
۰
۲
Michigan Jaguars FC (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
Pepo Lappeenranta
۰
۱
GrIFK Grankulla
Finished
۱۹:۰۰
Myllykosken Pallo -47
۲
۱
FC Futura
Finished
۱۹:۰۰
FC Kiffen
۳
۰
Lahden Reipas
Finished
۲۰:۳۰
  Iceland 1. Deild
IF Grotta
۰
۰
UMF Njardvik
inprogress
۲۲:۴۵
  Argentina Primera C Metropolitana
Deportivo Paraguayo
۰
۱
Yupanqui
inprogress
۲۱:۳۰
CA Claypole
۱
۱
Puerto Nuevo
inprogress
۲۱:۳۰
Juventud Unida San Miguel
۰
۰
CA Lugano
inprogress
۲۱:۳۰
Club Leandro Niceforo Alem
۰
۱
Club Mercedes
inprogress
۲۱:۳۰
Real Pilar
۲
۱
Berazategui
inprogress
۲۱:۳۰
Argentino de Rosario
۴
۰
Sportivo Barracas
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Espanol
۰
۰
CA Ituzaingo
inprogress
۲۱:۳۵
Defensores de Cambaceres
۲
۰
Club Lujan
inprogress
۲۱:۳۰
Victoriano Arenas
۰
۴
Deportivo Muniz
inprogress
۲۱:۳۰
CSD Central Ballester
۱
۰
Central Cordoba de Rosario
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Criciuma U20
۱
۰
Barra FC SC U20
inprogress
۲۱:۳۰
  World Friendly Club Matches
NK Celje
۲
۲
FK Borac Banjaluka
Finished
۱۹:۳۰
FK Buducnost Podgorica
۰
۰
FK Mornar Bar
inprogress
۲۱:۳۰
GAIS
۰
۰
Halmstads BK
Finished
۱۶:۳۰
PFC Ludogorets Razgrad
۵
۰
Primorje Ajdovscina
Finished
۱۷:۳۰
KF Egnatia
۲
۲
MFK Ruzomberok
Finished
۱۸:۳۰
FC Ormoz
۰
۱۴
NK Maribor
Finished
۱۸:۳۰
  Burkina Faso Coupe du Faso
Etoile Filante Ouagadougou
۱
۰
RC Kadiogo
Finished
۱۹:۳۰
  Denmark Denmark Cup Women
FC Nordsjaelland (W)
۲
۱
Brondby (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Ecuador Serie B
Guayaquil City
-
-
Gualaceo SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Leones Del Norte
-
-
Chacaritas SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
FC Istiklol
۹
۱
Barkchi Hisor
Finished
۱۷:۳۰
  Zanzibar Premier League
Ngome FC
۲
۴
Kundemba FC
Finished
۱۶:۴۵
Hard Rock SC
۱
۰
KVZ SC
Finished
۱۶:۴۵
  Kazakhstan Cup
FC Atyrau
۴
۰
Tobol Kostanay
Finished
۱۶:۳۰
Elimai FC
۲
۱
FK Aktobe
Finished
۱۸:۳۰
  Ethiopia Premier League Women
Bole Sub City (W)
۱
۴
Addis Ababa Ketema (W)
Finished
۱۴:۳۰
Arba Minch (W)
۲
۱
Sidama Bunna (W)
Finished
۱۶:۳۰
Kedus Giorgis (W)
۰
۵
Ethiopia Nigd Bank (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
SD Raiders U20
۶
۰
Rydalmere Lions U20
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Edgeworth Eagles
۲
۴
Maitland
Finished
۱۱:۳۰
  Colombia Liga Femenina
Atletico Nacional Medellin (W)
۲
۲
Independiente Medellin (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Uzbekistan Pro League
Xorazm Urganch
۰
۰
FK Mash'al Mubarek
Finished
۱۷:۰۰
FK Buxoro
۳
۰
PFK Aral
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark Danmarksserien Promotion
Bronshoj BK
۰
۰
Marienlyst
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
IFK Hassleholm
۱
۱
IFK Trelleborg FK
Finished
۲۰:۳۰
IF Lodde
۰
۴
Osterlen FF
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Lucksta IF
۳
۱
Algarna-Harnosand IF
Finished
۲۰:۳۰
Bodens BK
۴
۲
Lulea IFK
Finished
۲۱:۰۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Ockero IF
۱
۲
Landvetter IS
Finished
۲۰:۳۰
  Chile Tercera Division
Deportes Colina
۱
۰
Santiago City
inprogress
۲۱:۳۰
  Sweden Svenska Cupen
BK Forward
۰
۵
IF Karlstad
Finished
۲۰:۴۵
Dalkurd FF
۱
۵
Sollentuna Utd FF
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Gaucho 2
Futebol Com Vida
۱
۰
Gremio Esportivo Bage
inprogress
۲۱:۳۰
Cruzeiro RS
۰
۲
Uniao Frederiquense
inprogress
۲۱:۳۰
  Gambia Division 2
Serrekunda FC
۱
۲
RS Tallinding FC
Finished
۲۰:۰۰
Gambian Dutch Lions
۲
۰
Wagadu
Finished
۲۰:۰۰
Medina United
۲
۱
Serrekunda Utd
Finished
۲۰:۰۰
  Argentina Regional League
Don Orione
۱
۰
CA Villa Alvear
inprogress
۲۲:۰۰
  Austria Landesliga
SV Gossendorf Jaz
۲
۷
GAK 1902 II
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Campeonato U20 Women
Ferroviaria SP U20 (W)
۱
۱
Gremio RS U20 (W)
inprogress
۲۱:۳۰
SC Internacional U20 (W)
۴
۰
Santos FC U20 (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Poland IV Liga
LKS Lodz III
۲
۳
RKS Radomsko
Finished
۱۸:۳۰
Termalica BB Nieciecza II
۲
۲
MKS Limanovia Limanowa
Finished
۱۹:۳۰
Victoria Wrzesnia
۱
۲
KS Lipno Steszew
Finished
۱۹:۳۰
Mazovia Minsk Mazowiecki
۲
۳
KS CK Troszyn
Finished
۱۹:۰۰
  Uganda Uganda Cup Women
She Corporate (W)
۱
۰
Wakiso Hills (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Kolmonen
FC Haka Juniors
۵
۲
TP 49
Finished
۱۸:۳۰
PP-70
۱
۶
Tampereen Peli-Toverit
Finished
۱۹:۰۰
Lehmon Pallo-77
۱
۱
Ylamyllyn Yllatys
Finished
۱۹:۰۰
GrIFK Grankulla Reservi
۱
۰
EIF/Akademi
Finished
۲۰:۳۰
VG-62
۰
۱
AIFK Turku
Finished
۲۰:۰۰
SC Zulimanit
۱
۰
Niemisen Urheilijat
Finished
۲۰:۱۵
  Australia NPL Queensland U23
Brisbane Olympic U23
۶
۰
Redlands United U23
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NSW Premier League 2
SD Raiders FC
۲
۲
Rydalmere Lions
Finished
۱۳:۲۰
  Myanmar MNL League Cup
Yangon United
۰
۱
Shan United FC
Finished
۱۴:۳۰
  United States National Premier Soccer League
Joy St Louis Park
۲
۱
Minnesota TwinStars
Finished
۰۳:۳۰
El Farolito
۸
۰
Oakland Stompers
Finished
۰۶:۰۰
  South Africa Premier League Relegation/Promotion 2024
Richards Bay FC
۴
۰
Baroka FC
Finished
۱۶:۳۰
  Europe Euro Group B
Croatia
۲
۲
Albania
Finished
۱۶:۳۰
  Ecuador Superliga Women
CD Espuce (W)
۱
۱
Deportivo Ibarra (W)
Finished
۱۸:۰۰
Leones del Norte (W)
۳
۰
Quito FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Universidad Catolica del Ecuador (W)
۳
۳
Club Nanas (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Nigeria NPFL
Doma United FC
۰
۱
Sunshine Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland U19 League
KA Akureyri U19
۱
۲
Fylkir / Ellidi U19
Finished
۱۸:۳۰
Haukar/KA U19
۰
۰
Valur/KH U19
inprogress
۲۱:۳۰
Throttur Reykjavik U19
۱
۰
Vikingur Reykjavik U19
inprogress
۲۲:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Enskede IK
۵
۲
IFK Eskilstuna
Finished
۲۱:۰۰
BK Ljungsbro
۰
۲
IFK Haninge
Finished
۲۱:۰۰
  Chile Primera Division Women
Universidad Catolica (W)
۰
۰
Universidad de Chile (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Poland Regional League
Polonia Warsaw II
۱
۰
Plonska Akademia Futbolu
inprogress
۲۲:۰۰
  Northern Ireland Championship Women
Belfast Celtic (W)
۰
۰
Ballyclare Comrades (W)
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Sergipano U20
Confianca EC PB U20
۰
۱
Sergipe U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Alagoano U20
ASA Arapiraca U20
۲
۰
CSE U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Baiano 2
AD Leonico
۰
۱
Grapiuna AC
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca 2
Audax Rio RJ
۲
۱
AD Cabofriense
inprogress
۲۱:۱۵
  Brazil Carioca U20
Sao Cristovao U20
۲
۰
EC Paduano U20
inprogress
۲۱:۱۵
Perolas Negras U20
۲
۰
Macae U20
inprogress
۲۱:۱۵
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Vanersborgs FK
۲
۱
Herrestads AIF
Finished
۲۱:۰۰
  Bhutan Premier League
Royal Thimphu College
۴
۱
Phuentsholing Heroes FC
Finished
۱۳:۳۰
  Belarus Cup
Uni Minsk
۰
۲
Neman Grodno
Finished
۲۰:۳۰
  Latvia 3. Liga
FK RSU
۴
۰
AC Jules Verne
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Malmo FF (W)
۳
۱
Jitex Molndal (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Niger Super League
Sahel FC
۲
۴
AS GNN
Finished
۱۹:۰۰
  Norway NM Cup U19
Sandnes Ulf U19
۰
۷
Viking U19
Finished
۱۸:۳۰
  Uzbekistan Super League
Surkhon Termez
۲
۱
Metallurg Bekobod
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NPL ACT Women
Canberra Croatia (W)
۴
۲
West Canberra Wanderers FC (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL New South Wales Women
Sydney University FC (W)
۲
۴
FNSW Institute (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 2
FK Yenisey Krasnoyarsk II
۱
۱
Dynamo Vologda
Finished
۱۱:۳۰
Rodina Moscow
۱
۱
FK Spartak Moscow II
Finished
۱۵:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۲
۱
Saturn Ramenskoye
Finished
۱۶:۳۰
Zvezda Sankt-Peterburg
۱
۴
Zenit St Petersburg II
Finished
۱۸:۰۰
Znamya Truda OZ
۱
۲
Dinamo Moscow II
Finished
۱۸:۳۰
FC Tver
۳
۱
Dinamo Saint-Petersburg
Finished
۱۸:۳۰
Torpedo Vladimir
۱
۲
Chertanovo Moscow
Finished
۱۸:۳۰
Luki-Energiya
۰
۰
FC Irkutsk
Finished
۱۹:۰۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 3
Sakhalin Sakhalinsk
۲
۰
Khimki II
Finished
۱۰:۳۰
Dynamo Vladivostok
۳
۰
Kolomna
Finished
۱۲:۳۰
Strogino Moscow
۰
۴
FK Kosmos
Finished
۱۳:۳۰
SKA Khabarovsk II
۰
۱
FC Salyut Belgorod
Finished
۱۴:۳۰
Spartak Tambov
۲
۵
Zenit Penza
Finished
۱۸:۳۰
FK Kvant Obninsk
۱
۰
FC Ryazan
Finished
۱۸:۳۰
  Chile Copa Chile
Deportes Concepcion
۰
۰
Deportes Linares
Cancelled
۰۲:۳۰
  Brazil Matogrossense U20
Operario FC U20
۰
۰
Mixto EC U20
inprogress
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید